Zehir tacirlerine geçit yok: Mahalleye uyuşturucu baskını

Zehir tacirlerine geçit yok: Mahalleye uyuşturucu baskını

Adana’da, devamlı olara uyuşturucu ticareti yapıldığı ihbar edilen mahalleye, 400 kişilik polis baskını yapıldı.

Terör gibi uyuşturucuyla da mücadelede göz açtırmayan güvenlik güçleri, Adana’nın Yüreğir ilçesine bağlı Çamlıbel Mahallesi’ne baskın düzenledi. Sık sık uyuşturucu satıldığı bilgisiyle mahalleye operasyon düzenleyen polis, bölgeye adeta çıkarma yaptı.

400 POLİS İLE BASKIN

Polis mahallede uyuşturucu satışının önüne geçmek için aralarında özel harekat, çevik kuvvet, asayiş şube müdürlüğünde görevli yunus ekiplerinin de olduğu 400 polisle mahalle abluka altına alındı. 

Çevik kuvvet ve özel hareket polisleri mahalledeki 60 noktaya yerleştirilerek eller tetikte nöbet tutarken, narkotik polisleri de mahallenin giriş ve çıkışlarına kurdukları kontrol noktalarında mahalleye giren bütün araç ve şahısları tek tek aradı.

Yunus ekipleri de motosikletlerle sürekli sokaklarda devriye attı. Durdurulan araçlar polisler tarafından didik didik arandı.

Ayrıca hassas burunlu narkotik köpeği de araçlarda arama yaptı. Polis köpekle uyuşturucu saklanabilecek noktalarda da arama yaptı. Yapılan uygulamalarda yüzlerce araç ve şahıs sorgusu yapıldı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN