Karantinadan kaçan adam, polise ‘Kafama sıkın’ dedi

Karantinadan kaçan adam, polise ‘Kafama sıkın’ dedi

Antalya”da koronavirüs şüphesiyle karantinada tutulan hasta, evinden çıkıp, kaçtı. Parkt giden Köksal T. (48), hastaneye götürülmesi gerektiğini söyleyen polislere,

Antalya’nı Muratpaşa ilçesi Cengiz Toytunç Caddesi üzerindeki İsmet İnönü Parkı’nda korona şüphesiyle evinde karantinada tutulan Köksal T. evinden çıkıp, parka geldi. Bir süre sonra da evine gitmek için polisi aradı.

ORTALIĞI BİRBİRİNE KATTI

Polisi beklediği sırada ise sürekli yer değiştirerek 10 banka oturdu. Gelen polisler, Köksal T.’yi, ambulans ile göndermek istedi. Köksal T. ise “Benim evime gitmem lazım. Hastaneye gitmek istemiyorum. Çocuklarımın bana ihtiyacı var” diyerek karşı çıktı.

Polisin hastaneye gitmesi gerektiğini söylediği Köksal T., “Alın kimliğimi bana istediğiniz kadar ceza yazın veya kafama iki tane sıkın” dedi.

CEZA KESİLDİ

Polis ekipleri, Köksal T.’nin etrafında güvenlik çemberi oluşturarak durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. Adrese gelen koruyucu kıyafetli sağlık ekibi, bir süre görüştükten sonra Köksal T.’yi ambulansa alarak hastaneye götürdü. Köksal T.’ye 3 bin 150 lira cezai işlem uygulandı.

Diğer yandan olay sırasında bankta uyumaya çalışan bir kişi kaldırılarak parktan uzaklaştırıldı.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN