MHP lideri Bahçeli; Masa; masaldır, maval okumaktır

MHP lideri Bahçeli; Masa; masaldır, maval okumaktır

MHP Lideri Devlet Bahçeli, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in

MHP Lideri Devlet Bahçeli sosyal medya hesabından gizli ittifak olarak bilinen CHP-İP-HDP-SP birlikteliğinin ifşa olması hakkında ve Meral Akşener’İn Memleket Masası teklifi ile ilgili sert açıklamalar yaptı.

DOĞRU DÜRÜST SİYASET

Siyasi uzlaşma doğruya bağlılığın güzelliğini işaret ve ifade eder. Elbette tek başına doğruluk da yetmez. Siyaset doğrudur, zaman yanlıştır; zaman doğrudur, siyaset yanlıştır. Mühim olan her ikisinin de doğru-dürüst-düzgün olmasıdır. Aksi halde her adım fuzuli ve falsoludur.

KIRIK DÖKÜK ÜÇAYAKLI BİR MASA ZATEN KURULMUŞTUR

Yanlış siyasetin yanlış zamanda dillendirdiği bir masa edebiyatı gündeme yerleşmiştir. Malum ve mahsurlu odaklar İP’in “Memleket Masası” kuralım teklifine önüne arkasına bakmadan bodoslama atlamışlardır. Hâlbuki kırık dökük üçayaklı bir masa zaten kurulmuştur.

 MASA; MASALDIR, MAVAL OKUMAKTIR

HDP/PKK’nın İP ile ilgili ifşa ve itirafları, İP’in HDP’ye aracılar gönderip icazet arayışları uzun bir süredir kimlerin masa başı çalıştığını fazla zahmete gerek bırakmadan ispatlamıştır. Masaya davet edenler akıllarınca yiyecek menü peşindedir. Masa; masaldır, maval okumaktır.

TEKLİFİ SUNANLAR İNSAN VE TOPLUM SAĞLIĞINI PEK DİKKATE ALMAMIŞLARDIR

Takur tukur sallanan masaya oturan oturmuştur. Gerçi şu Koronavirüs günlerinde kalabalık masalar tehlikelidir, insan sağlığı açısından aşırı risklidir. Teklif sahipleri sanıyorum düşüncesizce konuşmuş olacaklardır ki, insan ve toplum sağlığını pek dikkate almamışlardır.

 CUMHUR İTTİFAKI MASADA DEĞİL, GÖNÜLLERDEDİR

Yürekleri yetiyorsa geçmişte arka kapılarda yaptıkları pazarlıkları açıklasınlar. PKK’nın masaya nasıl çekildiğini, hangi telkinlerle zillete düştüklerini, buna nasıl ikna edildiklerini söylesinler. Milliyetçi Hareket Partisi ve Cumhur İttifakı masada değil, gönüllerdedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

instagram volgers kopen volgers kopen buy windows 10 pro buy windows 11 pro