İBB’den önemli açıklama: Yarından itibaren…

İBB’den önemli açıklama: Yarından itibaren…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yarından itibaren maskesiz yolcuların metrobüs, otobüs ve metroya binmesini yasakladı. İBB Sözcüsü Ongun, yarından itibaren maskesi olmayan yolcuların toplu taşımaya alınmayacağını açıkladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından açıklamalardu bulundu. Ongun, yarından itibaren toplu ulaşıma maske kullanmayanların alınmayacağını bildirdi. Ongun, İBB ve iştiraklerinde salgına yakalananların sayısını da açıklayarak toplam […]

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yarından itibaren maskesiz yolcuların metrobüs, otobüs ve metroya binmesini yasakladı.

İBB Sözcüsü Ongun, yarından itibaren maskesi olmayan yolcuların toplu taşımaya alınmayacağını açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü Murat Ongun, sosyal medya hesabından açıklamalardu bulundu. Ongun, yarından itibaren toplu ulaşıma maske kullanmayanların alınmayacağını bildirdi. Ongun, İBB ve iştiraklerinde salgına yakalananların sayısını da açıklayarak toplam 188 personelin enfekte olduğunu belirtti.

Ongun, “Yarından itibaren otobüs, metro, metrobüs ve şehir hatları vapurlarına yüzünde maskesi olmayan yolcular alınmayacaktır. Değerli İstanbulluların bu hassas konuda duyarlı olacaklarına şüphemiz yoktur.” ifadelerini kullandı.

Ongun ayrıca İBB ve iştiraklerinde koronavirüse yakalananların sayısını açıkladı. Ongun, “70’i bağlı kuruluşlarımızın ve iştirak şirketlerimizin, 48’i de İBB olmak üzere toplam 118 personelimizin Covid 19 testi pozitif çıkmıştır” ifadeleri ile duyurdu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN