Hastanede corona virüsü kapan hemşire hayatını kaybetti!

Hastanede corona virüsü kapan hemşire hayatını kaybetti!

16 yıldır çalıştığı hastanede corona virüsü kapan üç çocuk annesi hemşire, yoğun bakımda günlerdir verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Üç çocuk annesi hemşire Areema Nasreen, çalıştığı hastanede corona virüsü kaptıktan sonra hayatını kaybetti. 36 yaşındaki hemşirenin, daha önce hiçbir sağlık sorunu olmadığı belirtiliyordu. Mart ayının ortasında corona virüsüne yakalanarak 16 yıldır çalıştığı hastaneye yatırılan hemşire, yoğun bakıma alınmıştı. […]

16 yıldır çalıştığı hastanede corona virüsü kapan üç çocuk annesi hemşire, yoğun bakımda günlerdir verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Üç çocuk annesi hemşire Areema Nasreen, çalıştığı hastanede corona virüsü kaptıktan sonra hayatını kaybetti. 36 yaşındaki hemşirenin, daha önce hiçbir sağlık sorunu olmadığı belirtiliyordu.

Mart ayının ortasında corona virüsüne yakalanarak 16 yıldır çalıştığı hastaneye yatırılan hemşire, yoğun bakıma alınmıştı. Hemşire, virüsü kaptıktan 10 gün sonra durumu kötüye gitmeye başlamıştı. 16 yıl boyunca çalıştığı Walsall Hastanesi’nde tedavi altına alınan genç kadın, önce vücut ve eklem ağrıları çektikten sonra yüksek ateş ve öksürük belirtileri göstermişti. İngiliz Mirror gazetesinin aktardığına göre, hemşire bugün sabah saatlerinde hayatını kaybettiği bildirildi. Hastane personeli de yıllarda birlikte çalıştıkları arkadaşlarını kaybetmekten büyük üzüntü duyduklarını belirtti.

Hemşire ile aynı hastanede çalışan 22 yaşındaki kız kardeşi Kazeema Nasreen, Areema’nın pek çok corona virüsü hastasına yardım ettiğini anlattı. Sky News’un geçen hafta yaptığı haberde göre, hemşire ile aynı hastanede çalışan bir meslektaşı, genç kadının durumunun kritik olduğunu ve yoğun bakımda olduğunu doğrulamıştı. İsminin açıklanmasını istemeyen doktor, hemşirenin hastalığının çok hızlı ilerlediğini ve 24 saat içerisinde yoğun bakıma kaldırıldığını açıklamıştı.

Milliyet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN