‘Evde Kal’an erkeklerin ev halleri sosyal medyayı salladı

‘Evde Kal’an erkeklerin ev halleri sosyal medyayı salladı

Antalya’da corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evde kalmayı tercih eden erkeklerin ev halleri sosyal medyayı salladı. Kimi erkek el işi ördü, kim evi süpürdü, kimisi de mantı açıp yaprak sardı. Bu durumsa en çok ev hanımlarının işine yaradı. Ailesiyle birlikte evde zaman geçiren erkeklerin ev halleriyse sosyal medyayı salladı. İntagram da corona virüs tedbirleri kapsamında eve kapanan erkeklerin yaptıkları […]

Antalya’da corona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında evde kalmayı tercih eden erkeklerin ev halleri sosyal medyayı salladı. Kimi erkek el işi ördü, kim evi süpürdü, kimisi de mantı açıp yaprak sardı. Bu durumsa en çok ev hanımlarının işine yaradı.

Ailesiyle birlikte evde zaman geçiren erkeklerin ev halleriyse sosyal medyayı salladı.

İntagram da corona virüs tedbirleri kapsamında eve kapanan erkeklerin yaptıkları ev işleri paylaşıldı.

Hijyen ve temizliğin ön planda tutulduğu görüntülerde erkeklerin kimi bulaşık yıkadı, kim evi süpürüp perde astı, kimisi de mantı açıp yaprak sardı. Bu durum da en çok ev hanımlarının işine yaradı.

Yüz binlerce vatandaşın izlediği görüntülerde erkeklerin anne ve eşlerine yardımcı olması, sosyal medya kullanıcılarından takdir topladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN