• DOLAR
  $1.307,8400
  ( -₺3,50 )
 • EURO
  $0,2645
  %-0,60
 • ALTIN
  $31.970,0000
  %-0,79
 • BIST
  90,2852
  ( -₺0,06 )
Çok önemli LGS duyurusu! MEB.gov.tr’de yayınlandı…

Çok önemli LGS duyurusu! MEB.gov.tr’de yayınlandı…

Milli Eğitim Bakanlığınca, LGS kapsamındaki merkezi sınavda sorulacak soruların müfredat ve kazanımları, http://ttkb.meb.gov.tr/ adresinde yayımlandı. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 7 Haziran’da yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda sorulacak soruların müfredat ve kazanımlarının, //ttkb.meb.gov.tr/ adresinden yayımlandığını bildirdi. Bakan Selçuk, Twitter’dan 7 Haziran’da LGS kapsamında yapılacak merkezi sınava ilişkin paylaşımda bulundu.      Selçuk, “LGS ile  […]

Milli Eğitim Bakanlığınca, LGS kapsamındaki merkezi sınavda sorulacak soruların müfredat ve kazanımları, http://ttkb.meb.gov.tr/ adresinde yayımlandı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 7 Haziran’da yapılacak Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınavda sorulacak soruların müfredat ve kazanımlarının, //ttkb.meb.gov.tr/ adresinden yayımlandığını bildirdi.

Bakan Selçuk, Twitter’dan 7 Haziran’da LGS kapsamında yapılacak merkezi sınava ilişkin paylaşımda bulundu.     

Selçuk, “LGS ile  ilgili merak edilen bir noktayı daha aydınlatıyoruz. Sınavda sorulacak soruların müfredat ve kazanımlarını Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığımızın //ttkb.meb.gov.tr internet adresinde yayımladık.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN