Bahçeli’den Erdoğan’a haritalı tebrik

Bahçeli’den Erdoğan’a haritalı tebrik

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Türk Devletleri Teşkilatı 8. Zirvesi için Erdoğan’ı kutladı. Hazırlattığı Türk Dünyası Haritası ile poz verdi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, 12 Kasım 2021 tarihinde Türkiye’de düzenlenen; Türk Devletleri Teşkilatı 8. Zirvesi nedeniyle Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı telefonla arayarak tebrik etti.

Tebrikler ilgili olarak MHP’den yapılan açıklamada, “Esasen ve gıyaben Türkiye Cumhurbaşkanı’na ‘Milli Şuur Nişanı’nı Türk Milleti’nin layık gördüğünü samimiyetle paylaşmıştır. Sayın Genel Başkanımız ayrıca, Türkiye’yi temsilen Aksakallılar Konseyi’ne atanan Sayın Binali Yıldırım’ı da telefonla arayarak gönülden kutlamıştır” denildi.

Açıklamada Bahçeli’nin hazırlattığı belirtilen “Türk Dünyası Haritası” ile ilgili de şu ifadeler yer aldı: “Sayın Genel Başkanımız, uzun bir süredir üzerinde bizzat çalıştığı, özel olarak tasarlayıp çizdirdiği Türk Dünyası Haritası’nı Türklüğün vicdanına, Türk Milleti’nin yüksek irfanına nesilden nesile ve elden ele taşınacak bir bayrak gibi emanet etmektedir.” (Duvar)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

instagram volgers kopen volgers kopen