Adalet Bakanı Gül: İnfaz düzenlemesi gecikmeden Meclis’e gelecek

Adalet Bakanı Gül: İnfaz düzenlemesi gecikmeden Meclis’e gelecek

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, infaz düzenlemesine ilişkin, “Bizim de gönlümüz ve kulağımız Mecliste. Düzenleme çok geçmeden Meclisin gündemine gelecek” dedi. Bakan Gül ayrıca, cezaevlerinde korona virüs testi pozitif çıkan tutuklu veya hükümlü bulunmadığını açıkladı. Adalet Bakanı Gül’ün açıklamalarından satırbaşları: “Bizim de gönlümüz ve kulağımız Mecliste. Düzenleme çok geçmeden Meclisin gündemine gelecek”” ”(Denetimli serbestlik süresi) O […]

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, infaz düzenlemesine ilişkin, “Bizim de gönlümüz ve kulağımız Mecliste. Düzenleme çok geçmeden Meclisin gündemine gelecek” dedi. Bakan Gül ayrıca, cezaevlerinde korona virüs testi pozitif çıkan tutuklu veya hükümlü bulunmadığını açıkladı.

Adalet Bakanı Gül’ün açıklamalarından satırbaşları:

“Bizim de gönlümüz ve kulağımız Mecliste. Düzenleme çok geçmeden Meclisin gündemine gelecek””

”(Denetimli serbestlik süresi) O konuda çalışılıyor. Denetimli serbestlik süresinin uzatılmasına yönelik çalışmalar gündemde”

“(İnfaz düzenlemesi) Cumhurbaşkanımızda adam öldürme, cinsel suçlar gibi toplumun kabul edemeyeceği suçlarla ilgili ‘iyileştirme olamaz’ yaklaşımı vardı. Bu çerçeve merkeze alınarak çalışmalar yapılmaktadır. AK Parti grubumuz MHP ile bu yaklaşımları göz önünde bulundurarak çalışmalarını yürütüyor”

(İnfaz düzenlemesine ilişkin paketin bugün öğleden sonra Meclis gündemine alınacağı iddialarına ilişkin), “Arkadaşlarımız hemen hemen çalışmayı bitirmişlerdi. Artık grubumuz Meclis gündemine hakim. Çok hızlı bir şekilde öyle bir şey olursa komisyona gelir ve ülkemiz için en iyi düzenleme olur diye düşünüyorum”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN